RBD WORLD TOUR SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD WORLD TOUR SERBIA

RBD WORLD TOUR SERBIA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Maite glumi u seriji "Mi Pecado"

Ići dole 
AutorPoruka
Alexandra Uckermann
Admin
Alexandra Uckermann


Broj poruka : 160
Datum upisa : 11.04.2009
Godina : 31
Lokacija : Con Christopher en su casa :-)))

Maite glumi u seriji "Mi Pecado" Empty
PočaljiNaslov: Maite glumi u seriji "Mi Pecado"   Maite glumi u seriji "Mi Pecado" Icon_minitimePon Apr 13, 2009 7:31 pm

Juan Osorio je potvrdio da ce Maite Perroni biti protagonista njegove novele "Mi Pecado" ["Moj greh"]

Pre samo par minuta smo razgovarali sa ovim producentom i dao nam je ekskluzivne informacije! Vec je potvrdjeno! Maite Perroni ima novu glavnu ulogu u svojim rukama!

Uspeh mlade glumice u seriji "Cuidado Con El Angel" joj je otvorio mnoga vrata. Postala je zastitno lice par kozmetickih proizvoda i proizvoda za negu koze.Ponude koje joj svakodnevno pristizu su predivne.

Jedna od njih, neverovatno genijalna, jeste ponuda Pedra Damiana da ucestvuje u fenomenu "Mujeres Assesinas" koje su dobitnici neznatnog broja nagrada. Takodje, Maite je izdala i poslednji album sa grupom RBD.

Poslednje vesti su da je Maite prihvatila ponudu Juana Osoria i da ce se vrlo brzo vratiti svakodnevnim snimanjima!

Jos uvek ne znamo kako Maite uspeva da organizuje svoj raspored, ali je cinjenica : Maite Perroni izaziva takmicenja medju producentima!

Source: Esmas.Com

RBD Serbia
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiworldtourserbia.serbianforum.info
 
Maite glumi u seriji "Mi Pecado"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite ipak glumi zenu ubicu
» Sta mislite o seriji?
» Sta mislite o seriji Cuidado Con El Angel?
» Maite kao Pevacica
» Kampanja Maite

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD WORLD TOUR SERBIA :: Novosti...Noticias...!-
Skoči na: