RBD WORLD TOUR SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD WORLD TOUR SERBIA

RBD WORLD TOUR SERBIA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS

Ići dole 
AutorPoruka
Alexandra Uckermann
Admin
Alexandra Uckermann


Broj poruka : 160
Datum upisa : 11.04.2009
Godina : 31
Lokacija : Con Christopher en su casa :-)))

QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS Empty
PočaljiNaslov: QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS   QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS Icon_minitimePon Apr 13, 2009 7:54 pm

25.aprila, dakle za mesec dana, odrzace se okupljanje fanova Dulce Marie pod nazivom "QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS" u svim zemljama gde fan klub "Estrella con luz propia" ima svoje predstavnistvo. Ovaj skup bi trebalo da predstavlja podrsku Dulce i svim njenim projektima medju kojima je i njen prvi album kao i serija "Verano de Amor". Do 25.aprila ima jos dosta vremena zato molimo sve fanove da dobro razmisle i obaveste sve zainteresovane da dodju u sto vecem broju na Trg Republike i ucestvuju u ovom skupu. Za sve sto vam nije jasno, pisite nam na eclp.serbia@hotmail.com.
(mozete ovo procitati i na officialnom sajtu"Estrella con luz propia" Serbia - www.dmserbia.org)
Eh, sad ..kako su meni prepustili organizaciju ;D morala sam ovo ovde da objavim da bi nas tamo bilo sto vise i da bi tamo bilo sto zabavnije hpy
Cilj ovog okupljanja jeste da se Verano De Amor prikazuje i kod nas,ali i da bi dokazali popularnost Dulce Marie u Srbiji...
O tačnom vremenu okupljanja cete biti obavešteni , za sada je samo sigurno da ce se okupljanje održati 25. aprila 2009. godine (subota= na trgu republike
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiworldtourserbia.serbianforum.info
 
QUEREMOS A DULCE VERANO DE AMOR EN MI PAIS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce u Verano de amor
» Verano de amor capitulo
» Dulce Maria peva El verano
» Dulce y Pablo
» Dulce Serbia Dobles

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD WORLD TOUR SERBIA :: Dulce Maria Espinoza Savinon-
Skoči na: